Правила прийому дітей до 1 класу

· Школа зараховує в перший клас дітей, які на момент надходження досягли віку 6 з половиною років, але не старше 8 років.

· В першу чергу до школи зараховуються діти, які проживають і мають прописку в мікрорайоні школи.

· Не пізніше 1 липня відкривається прийом заяв від батьків майбутніх першокласників, які живуть і зареєстрованих в інших мікрорайонах.

· У перший клас повинні бути прийняті всі діти, незважаючи на рівень їх підготовки. Проведення конкурсного відбору є порушенням.

· Діти з обмеженими можливостями приймаються в школу тільки за згодою батьків та з урахуванням рекомендацій психолого-педагогічної комісії.

Строки прийому заяв про зарахування до 1 класу кожною школою встановлюються самостійно, тому для отримання точної інформації про записи у 1 клас в 2017-2018 р. р. батькам необхідно звернутися в школу, обрану ними для своєї дитини.

Який пакет документів потрібно підготувати для вступу у перший клас

· Оригінал документа, що засвідчує особу.

· Копія і оригінал свідоцтва про народження дитини. Оригінал потрібен для перегляду, копія буде знаходитися в особовій справі.

· Документ, що свідчить про те, що дитина зареєстрована на закріпленій за навчальним закладом території.

· Медкартка дитини.

· Медична довідка з висновками фахівців.

· Сертифікат щеплень (за законом батьки можуть відмовитися від проведення щеплень своїм дітям, а освітня установа не має права відмовити в прийомі в школу з цієї причини).

· Заява про прийом у перший клас (за встановленим школою зразком).

Якщо в школу надходить дитина з сім’ї біженців і вимушених переселенців, то його прийом може бути здійснено при наявності запису дітей в документах батьків або за свідоцтвом про народження. У заяві про прийом батьки повинні вказати адресу, за якою зареєстрований дитина і той, за яким він фактично проживає.

Прийом громадян іноземних держав та осіб, що не мають громадянства, здійснюється нарівні з іншими. Іноземні громадяни всі документи зобов’язані подати російською мовою або зробити їх переклад і завірити його у нотаріуса.

Способи подачі заяви про прийом в школу

Після початку прийому заяв про зарахування в перший клас батьки можуть зробити це двома способами:

особисто, звернувшись до школи;

самостійно через мережу Інтернет.

Щоб скористатися своїм пріоритетом при зарахуванні дитини в школу, крім документів, що входять в основний перелік, необхідно надати довідки, що підтверджують право на пільгу.
Слід знати, що подача заяви – це ще не гарантія вступу в школу.

Дитина може бути зарахована лише наказом директора.

Кiлькiсть переглядiв: 117

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.