ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гинуть діти! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
Зовсім скоро розпочнуться літні канікули. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) з вини дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми.
Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

З повагою, адміністрація школи.

Шановні батьки !!!

Здоров'я - це найважливіше, що є в житті людини.
Закликаємо вас зміцнювати та берегти його.
Теплі дні кличуть до річок та водоймищ. Приємно відпочивати біля води, але пам'ятайте про те, що купатися треба правильно і безпечно.

Правила поведінки на воді:

- купатися необхідно в добре знайомих місцях;
- перше купання повинно бути короткотривалим (до 10 хвилин), далі в воді можна знаходитися до 20 хвилин за один раз;
- дітям старше 10 років можна купатися при температурі води вище +19С;
- купатися рекомендовано вранці і ввечері;
- не слід купатися наодинці;
- не запливати за буйки чи за огородження;
- не стрибати зі споруд та плавальних засобів, не призначених для цього;
- не підливати до коловоротів, пароплавів та катерів;
- не запливати на надувних матрацах далеко від берега;
- не купатися без нагляду дорослих;
- не пустувати у воді - це заважає оточуючим і може бути небезпечним;
- не стрибати головою вниз у місцях, де невідома глибина

Додаткові заходи щодо запобігання дитячому травматизму під час канікул

З метою запобігання нещасним випадкам з дітьми та підлітками під час літніх канікул, профілактики всіх видів дитячого травматизму напередодні літніх канікул класними керівниками організовано проведення додаткових бесід з учнями з питань безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки, правил користування газовими та електроприладами тощо. Шановні батьки учнів! Особливу увагу зверніть на правила поведінки дітей біля водоймищ та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

- До виявлених вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не можна доторкатись, перекладати, розряджати, ударяти, зберігати .
- Забороняється використовувати заряди для розведення вогню. - Не можна збирати і здавати в металобрухт.
- Знайшовши вибухонебезпечні предмети потрібно терміново повідомити в міліцію, школу, військомат.

Вогнепальна зброя - не забава!Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків.

5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам, – МОН та МОЗ дають роз’яснення

5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19, та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби. Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я сьогодні, 12 березня 2020 року.

“Уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня. Однак ми розуміємо, що просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо. Важливо, щоб батьки знали, як діяти в ситуації карантину та від чого берегти дітей. Тому така інформація зараз дуже потрібна”, – сказала заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь.ЩО РОБИТИ:

  • попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар;
  • нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук);
  • попросити дітей утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки), куди багато людей занурюють руки;
  • просити дітей уникати привітальних обіймів і рукостискань, поки епідеміологічна ситуація не стабілізується;
  • посилити вимоги до вологого прибирання приміщень, очищення та дезінфекції об’єктів, яких торкається велика кількість людей, провітрювати приміщення;
  • важливо уникати місць масового скупчення людей.

ДРУГЕ. Симптоми інфекції: кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудині; у деяких випадках – діарея або кон'юнктивіт. У складних випадках інфекція може викликати пневмонію. У деяких випадках ця хвороба може бути смертельною, однак переважно це відбувається з людьми середнього чи похилого віку, що мають супутні захворювання.ЩО РОБИТИ:у разі підвищеної температури дитина має залишитися вдома до повного одужання та одразу отримати консультацію сімейного лікаря.ТРЕТЄ. Як правильно поводити себе в умовах поширення вірусу?

  • мити руки щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук;
  • під час кашлю або чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою, яку потім необхідно викинути; чхати також правильно у згин ліктя;
  • не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар, уникати будь-якого тісного контакту з ними;
  • не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

ЧЕТВЕРТЕ. Маски не допомагають убезпечити себе від вірусу, вони допомагають лише в тому разі, коли маску носить хвора людина.П’ЯТЕ. Наразі не існує жодних ліків для лікування чи запобігання коронавірусу. Будь-які пропозиції в Інтернеті про вакцини чи ліки – неправда.Нагадуємо, що з 12 березня 2020 року в Українізапроваджено

тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року.
Кiлькiсть переглядiв: 1438

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.